Mapa

 Lotnisko Orsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Orsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Orsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Orsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Orsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Orsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Orsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Orsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Orsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Orsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Orsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Orsk.

Lotniska w pobliżu Orsk:

 Jakie linie lotnicze latają do Orsk

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Orsk

Adres:
Airport Orsk - 42 ,
Orenburg region,
462409 RUSSIA

Tel:+7 (0)353 7212659, 7443021
Faks:+7 (0)353 7443554

Właściciel:
FSUE "Orenburg Airlines"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:58° 35' 44'' E
Szerokość geograficzna:51° 4' 21'' N
Kod IATA:OSW
Kod ICAO:UWOR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.