Mapa

 Lotnisko Ostenda - Brugia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ostenda - Brugia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ostenda - Brugia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ostenda - Brugia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ostenda - Brugia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ostenda - Brugia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ostenda - Brugia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ostenda - Brugia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ostenda - Brugia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ostenda - Brugia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ostenda - Brugia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ostenda - Brugia.

Lotniska w pobliżu Ostendy - Brugii:

 Jakie linie lotnicze latają do Ostendy - Brugii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ostenda - Brugia

Adres:
Nieuwpoortsesteenweg 889,
B-8400 Oostende,
BELGIUM

Tel:+32 (0)59 551411
Faks:+32 (0)59 705512

Witryna:

Właściciel:
Flemish Community

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:2° 51' 48'' E
Szerokość geograficzna:51° 11' 58'' N
Kod IATA:OST
Kod ICAO:EBOS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.