Mapa

 Lotnisko Osijek

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Osijek albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Osijek. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Osijek na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Osijek oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Osijek. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Osijek. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Osijek, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Osijek. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Osijek, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Osijek.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Osijek.

Lotniska w pobliżu Osijeka:

 Jakie linie lotnicze latają do Osijeka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Osijek

Adres:
PO Box 47,
Vukovarska 67,
Klisa,
31000 Osijek,
CROATIA

Tel:+385 (0)31 514400
Faks:+385 (0)31 514460

Witryna:

Właściciel:
Osijek Airport Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:18° 48' 36'' E
Szerokość geograficzna:45° 27' 45'' N
Kod IATA:OSI
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.