Mapa

 Lotnisko Cork

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Cork albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Cork. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Cork na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Cork oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Cork. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Cork. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Cork, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Cork. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Cork, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Cork.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Cork.

Lotniska w pobliżu Cork:

 Jakie linie lotnicze latają do Cork

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Cork

Adres:
Aer Rianta,
Kinsale Road,
Co Cork,
REPUBLIC OF IRELAND

Tel:+353 (0)21 4313131
Faks:+353 (0)21 4313442

Witryna:

Właściciel:
Dublin Airport Authority plc (DAA)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 29' 25'' W
Szerokość geograficzna:51° 50' 35'' N
Kod IATA:ORK
Kod ICAO:EICK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.