Mapa

 Lotnisko Örebro

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Örebro albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Örebro. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Örebro na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Örebro oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Örebro. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Örebro. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Örebro, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Örebro. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Örebro, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Örebro.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Örebro.

Lotniska w pobliżu Örebro:

 Jakie linie lotnicze latają do Örebro

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Örebro

Adres:
S-70594 Örebro,
SWEDEN

Tel:+46 (0)19 307000
Faks:+46 (0)19 307019

Witryna:

Właściciel:
Örebro Läns Flygplats AB

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 2' 16'' E
Szerokość geograficzna:59° 13' 25'' N
Kod IATA:ORB
Kod ICAO:KORB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.