Mapa

 Lotnisko Porto

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Porto albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Porto. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Porto na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Porto oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Porto. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Porto. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Porto, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Porto. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Porto, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Porto.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Porto.

Lotniska w pobliżu Porto:

 Jakie linie lotnicze latają do Porto

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Porto

Adres:
Pedras Rubras,
4470 - 558 Maia ,
PORTUGAL

Tel:+351 (0) 229 432 400
Faks:+351 (0) 229 484 597

Witryna:

Właściciel:
ANA - Empresa Pública de Aeroportos e Navegação Aérea

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 40' 46'' W
Szerokość geograficzna:41° 14' 36'' N
Kod IATA:OPO
Kod ICAO:LPPR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.