Mapa

 Lotnisko Ontario International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ontario International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ontario International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ontario International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ontario International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ontario International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ontario International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ontario International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ontario International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ontario International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ontario International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ontario International.

Lotniska w pobliżu Ontario International:

 Jakie linie lotnicze latają do Ontario International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ontario International

Adres:
Terminal Building 1,
1894 E Moore Way,
Room 200,
Ontario,
CA 91761,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)909 9372700

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:117° 36' 29'' W
Szerokość geograficzna:34° 3' 25'' N
Kod IATA:ONT
Kod ICAO:KONT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.