Mapa

 Lotnisko Oradea

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Oradea albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Oradea. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Oradea na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Oradea oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Oradea. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Oradea. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Oradea, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Oradea. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Oradea, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Oradea.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Oradea.

Lotniska w pobliżu Oradea:

 Jakie linie lotnicze latają do Oradea

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Oradea

Adres:
Calea Aradului Nr 80,
410223 Oradea,
ROMANIA

Tel:+40 (0)259 416082/413951
Faks:+40 (0)259 413951, 455641

Witryna:

Właściciel:
Consiliul judeţean Bihor

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 54' 11'' E
Szerokość geograficzna:47° 1' 39'' N
Kod IATA:OMR
Kod ICAO:LROD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.