Mapa

 Lotnisko Olbia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Olbia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Olbia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Olbia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Olbia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Olbia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Olbia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Olbia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Olbia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Olbia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Olbia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Olbia.

Lotniska w pobliżu Olbii:

 Jakie linie lotnicze latają do Olbii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Olbia

Adres:
I-07026 Olbia Sassari,
ITALY

Tel:+39 (0)789 563400
Faks:+39 (0)789 68537

Witryna:

Właściciel:
GE.A.SAR. SpA

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:9° 31' 2'' E
Szerokość geograficzna:40° 53' 54'' N
Kod IATA:OLB
Kod ICAO:LIEO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.