Mapa

 Lotnisko Sapporo Okadama

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sapporo Okadama albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sapporo Okadama. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sapporo Okadama na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sapporo Okadama oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sapporo Okadama. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sapporo Okadama. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sapporo Okadama, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sapporo Okadama. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sapporo Okadama, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sapporo Okadama.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sapporo Okadama.

Lotniska w pobliżu Sapporo Okadama:

 Jakie linie lotnicze latają do Sapporo Okadama

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sapporo Okadama

Adres:
Okadama-cho,
Higashi-ku,
Sapporo,
007-0880 JAPAN

Tel:+81 (0)11 7857871, 7814161
Faks:+81 (0)11-785-7873

Witryna:

Właściciel:
Sapporo Okadama Airport Bld Co., Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:141° 23' 6'' E
Szerokość geograficzna:43° 6' 56'' N
Kod IATA:OKD
Kod ICAO:RJCO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.