Mapa

 Lotnisko Okha

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Okha albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Okha. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Okha na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Okha oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Okha. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Okha. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Okha, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Okha. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Okha, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Okha.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Okha.

Lotniska w pobliżu Okha:

 Jakie linie lotnicze latają do Okha

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Okha

Adres:
Okha - 5,
Sakhalin obl. 694490 RUSSIA

Tel:+7 (0)424 3721660, 3723660
Faks:+7 (0)424 3721660

Właściciel:
JSC Sakhalinsky Airport Okha

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:142° 53' 2'' E
Szerokość geograficzna:53° 31' 1'' N
Kod IATA:OHH
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.