Mapa

 Lotnisko Ochryda

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ochryda albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ochryda. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ochryda na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ochryda oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ochryda. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ochryda. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ochryda, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ochryda. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ochryda, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ochryda.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ochryda.

Lotniska w pobliżu Ochrydy:

 Jakie linie lotnicze latają do Ochrydy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ochryda

Adres:
PB 134,
96000 Ohrid,
REPUBLIC OF MACEDONIA

Tel:+389 (0)46 252820

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:20° 44' 35'' E
Szerokość geograficzna:41° 11' 6'' N
Kod IATA:OHD
Kod ICAO:LWOH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.