Mapa

 Lotnisko Ornskoldsvik

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ornskoldsvik albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ornskoldsvik. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ornskoldsvik na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ornskoldsvik oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ornskoldsvik. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ornskoldsvik. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ornskoldsvik, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ornskoldsvik. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ornskoldsvik, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ornskoldsvik.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ornskoldsvik.

Lotniska w pobliżu Ornskoldsvik:

 Jakie linie lotnicze latają do Ornskoldsvik

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ornskoldsvik

Adres:
Örnsköldsvik Airport AB,
Västanå 100,
896 91 Hus,
Sverige

Tel:0660-874 00

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:18° 59' 30'' E
Szerokość geograficzna:63° 24' 29'' N
Kod IATA:OER
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.