Mapa

 Lotnisko Obihiro

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Obihiro albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Obihiro. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Obihiro na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Obihiro oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Obihiro. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Obihiro. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Obihiro, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Obihiro. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Obihiro, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Obihiro.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Obihiro.

Lotniska w pobliżu Obihiro:

 Jakie linie lotnicze latają do Obihiro

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Obihiro

Adres:
089-1245 Nishi-9sen Naka8-41,
Izumi-cho,
Obihiro,
Hokkaido,
JAPAN

Tel:+81 (0)155 645678
Faks:+81 (0)155 645025

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:143° 13' 1'' E
Szerokość geograficzna:42° 43' 59'' N
Kod IATA:OBO
Kod ICAO:RJCB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.