Mapa

 Lotnisko Nadym

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nadym albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nadym. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nadym na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nadym oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nadym. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nadym. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nadym, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nadym. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nadym, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nadym.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nadym.

Lotniska w pobliżu Nadym:

 Jakie linie lotnicze latają do Nadym

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nadym

Adres:
Airport Nadim,
Yamalo-Nenets AO.,
Tyumenska obl.,
629735 RUSSIA

Tel:+7 (0)349 9545402, 9545002
Faks:+7 (0)349 9530495

Właściciel:
Nadymsky JSC

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:72° 43' 0'' E
Szerokość geograficzna:65° 28' 59'' N
Kod IATA:NYM
Kod ICAO:USMM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.