Mapa

 Lotnisko Nowy Uriengoj

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nowy Uriengoj albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nowy Uriengoj. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nowy Uriengoj na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nowy Uriengoj oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nowy Uriengoj. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nowy Uriengoj. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nowy Uriengoj, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nowy Uriengoj. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nowy Uriengoj, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nowy Uriengoj.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nowy Uriengoj.

Lotniska w pobliżu Nowego Uriengoju:

 Jakie linie lotnicze latają do Nowego Uriengoju

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nowy Uriengoj

Adres:
Aeroport,
Novy Urengoy,
Yamalo-Nenets AO.,
Tyumen obl. RUSSIA

Tel:(3494) 22-00-11
Faks:(3494) 22-02-00

Witryna:

Właściciel:
ОАО «Новоуренгойский объединенный авиаотряд»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:76° 31' 0'' E
Szerokość geograficzna:66° 4' 59'' N
Kod IATA:NUX
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.