Mapa

 Lotnisko Nowokuźnieck

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nowokuźnieck albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nowokuźnieck. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nowokuźnieck na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nowokuźnieck oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nowokuźnieck. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nowokuźnieck. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nowokuźnieck, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nowokuźnieck. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nowokuźnieck, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nowokuźnieck.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nowokuźnieck.

Lotniska w pobliżu Nowokuzniecka:

 Jakie linie lotnicze latają do Nowokuzniecka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nowokuźnieck

Adres:
Spichenkovo Airport,
Novokuzinetsk,
Kemerovo oblast,
654000 RUSSIA

Tel:+7 3843 993-100
Faks:+7 3843 993-444

Witryna:

Właściciel:
JSC Aerokuzbass

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:86° 52' 38'' E
Szerokość geograficzna:53° 48' 35'' N
Kod IATA:NOZ
Kod ICAO:UNWW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.