Mapa

 Lotnisko Nojabrsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nojabrsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nojabrsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nojabrsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nojabrsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nojabrsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nojabrsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nojabrsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nojabrsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nojabrsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nojabrsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nojabrsk.

Lotniska w pobliżu Nojabrsk:

 Jakie linie lotnicze latają do Nojabrsk

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nojabrsk

Adres:
Aeroport,
ul. Mira 32,
Noyabrsk,
Tyumen region,
RUSSIA

Tel:+7 (0)349 6365170
Faks:+7 (0)349 6352541

Witryna:

Właściciel:
JSC "UTair Aviation" (before 2002 JSC "Tyumenaviatrans")

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:75° 16' 12'' E
Szerokość geograficzna:63° 10' 59'' N
Kod IATA:NOJ
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.