Mapa

 Lotnisko Narjan Mar

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Narjan Mar albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Narjan Mar. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Narjan Mar na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Narjan Mar oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Narjan Mar. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Narjan Mar. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Narjan Mar, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Narjan Mar. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Narjan Mar, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Narjan Mar.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Narjan Mar.

Lotniska w pobliżu Narjan Maru:

 Jakie linie lotnicze latają do Narjan Maru

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Narjan Mar

Adres:
Neneckiy avtonomny okrug,
Naryan-Mar,
Aeroport,
166000 RUSSIA

Tel:(81853) 431-57
Faks:(81853) 915-21

Właściciel:
ОАО «Нарьян-Марский объединенный авиаотряд»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:53° 9' 0'' E
Szerokość geograficzna:67° 37' 0'' N
Kod IATA:NNM
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.