Mapa

 Lotnisko Nanking / Nanjing

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nanking / Nanjing albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nanking / Nanjing. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nanking / Nanjing na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nanking / Nanjing oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nanking / Nanjing. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nanking / Nanjing. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nanking / Nanjing, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nanking / Nanjing. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nanking / Nanjing, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nanking / Nanjing.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nanking / Nanjing.

Lotniska w pobliżu Nankinu:

 Jakie linie lotnicze latają do Nankinu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nanking / Nanjing

Adres:
Room 102 Old Office Building,
Lukou Town,
Jiangning County,
Nanjing 210029,
Jiangsu,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)25 2480195

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:118° 51' 43'' E
Szerokość geograficzna:31° 44' 31'' N
Kod IATA:NKG
Kod ICAO:ZSNG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.