Mapa

 Lotnisko Niżniewartowsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Niżniewartowsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Niżniewartowsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Niżniewartowsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Niżniewartowsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Niżniewartowsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Niżniewartowsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Niżniewartowsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Niżniewartowsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Niżniewartowsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Niżniewartowsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Niżniewartowsk.

Lotniska w pobliżu Niżniewartowska:

 Jakie linie lotnicze latają do Niżniewartowska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Niżniewartowsk

Adres:
Airport,
Aviatorov 2,
Nizhnevartovsk,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Yugra,
628613 RUSSIA

Tel:(3466) 49-21-75
Faks:(3466) 24-43-71

Witryna:

Właściciel:
ОАО "Нижневартовскавиа Аэропорт"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:76° 28' 59'' E
Szerokość geograficzna:60° 57' 0'' N
Kod IATA:NJC
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.