Mapa

 Lotnisko Nagasaki

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nagasaki albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nagasaki. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nagasaki na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nagasaki oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nagasaki. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nagasaki. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nagasaki, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nagasaki. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nagasaki, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nagasaki.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nagasaki.

Lotniska w pobliżu Nagasaki:

 Jakie linie lotnicze latają do Nagasaki

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nagasaki

Adres:
F 593 Mishima,
Omura 856-0816,
JAPAN

Tel:+81 (0)957 525555

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:129° 55' 3'' E
Szerokość geograficzna:32° 54' 42'' N
Kod IATA:NGS
Kod ICAO:RJFU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.