Mapa

 Lotnisko Nagoja Chubu Centrair

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nagoja Chubu Centrair albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nagoja Chubu Centrair. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nagoja Chubu Centrair na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nagoja Chubu Centrair oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nagoja Chubu Centrair. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nagoja Chubu Centrair. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nagoja Chubu Centrair, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nagoja Chubu Centrair. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nagoja Chubu Centrair, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nagoja Chubu Centrair.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nagoja Chubu Centrair.

Lotniska w pobliżu Nagoji Chubu Centrair:

 Jakie linie lotnicze latają do Nagoji Chubu Centrair

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nagoja Chubu Centrair

Adres:
Nagoya International Centre Building,
47-1 Nagono 1-chome,
Nakamura-ku,
Nagoya 450-0001,
JAPAN

Tel:+81 (0)52 569381195
Faks:+81 (0)52 5337773

Witryna:

Właściciel:
Central Japan International Airport Co., Ltd. (CJIAC)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:136° 48' 26'' E
Szerokość geograficzna:34° 51' 35'' N
Kod IATA:NGO
Kod ICAO:RJNN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.