Mapa

 Lotnisko Ningbo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ningbo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ningbo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ningbo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ningbo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ningbo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ningbo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ningbo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ningbo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ningbo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ningbo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ningbo.

Lotniska w pobliżu Ningbo:

 Jakie linie lotnicze latają do Ningbo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ningbo

Adres:
Lishe,
Ningbo City 315041,
Zhejiang Province,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)574 87427888

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:121° 27' 54'' E
Szerokość geograficzna:29° 49' 28'' N
Kod IATA:NGB
Kod ICAO:ZSNB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.