Mapa

 Lotnisko Annecy

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Annecy albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Annecy. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Annecy na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Annecy oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Annecy. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Annecy. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Annecy, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Annecy. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Annecy, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Annecy.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Annecy.

Lotniska w pobliżu Annecy:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Annecy

Adres:
8 Route de Côte Merle,
F-74370 Metz-Tessy,
FRANCE

Tel:+33 (0)4 50273006
Faks:+33 (0)4 50273983

Witryna:

Właściciel:
La Chambre de commerce et d'industrie de la Haute-Savoie

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:6° 6' 2'' E
Szerokość geograficzna:45° 55' 50'' N
Kod IATA:NCY
Kod ICAO:LFLP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.