Mapa

 Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nairobi Jomo Kenyatta. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nairobi Jomo Kenyatta na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nairobi Jomo Kenyatta oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nairobi Jomo Kenyatta. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nairobi Jomo Kenyatta, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nairobi Jomo Kenyatta. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nairobi Jomo Kenyatta, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nairobi Jomo Kenyatta.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nairobi Jomo Kenyatta.

Lotniska w pobliżu Nairobi Jomo Kenyatta:

 Jakie linie lotnicze latają do Nairobi Jomo Kenyatta

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Adres:
PO Box 19087,
Nairobi,
00501,
KENYA,
Airport North Road,
Nairobi,
00501,
KENYA

Tel:+254 (0)20 6611000

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:36° 55' 50'' E
Szerokość geograficzna:1° 19' 0'' S
Kod IATA:NBO
Kod ICAO:HKJK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.