Mapa

 Lotnisko Neapol International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Neapol International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Neapol International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Neapol International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Neapol International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Neapol International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Neapol International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Neapol International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Neapol International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Neapol International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Neapol International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Neapol International.

Lotniska w pobliżu Neapolu International:

 Jakie linie lotnicze latają do Neapolu International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Neapol International

Adres:
Viale F Ruffo di Clabria,
I-80144 Napoli Capodichino,
ITALY

Tel:+39 (0)81 7515055
Faks:+39 (0)81 7515060

Witryna:

Właściciel:
Gestione Servizi Aeroporti Campani S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 17' 30'' E
Szerokość geograficzna:40° 53' 9'' N
Kod IATA:NAP
Kod ICAO:LIRN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.