Mapa

 Lotnisko Makung

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Makung albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Makung. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Makung na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Makung oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Makung. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Makung. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Makung, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Makung. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Makung, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Makung.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Makung.

Lotniska w pobliżu Makung:

 Jakie linie lotnicze latają do Makung

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Makung

Adres:
No 126-5 Aimen Village,
Husi Township,
Makung 88593,
Penghu County,
TAIWAN ROC

Tel:+886 (0)6 9228188

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:119° 37' 6'' E
Szerokość geograficzna:23° 34' 9'' N
Kod IATA:MZG
Kod ICAO:RCQC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.