Mapa

 Lotnisko Mińsk International 2

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mińsk International 2 albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mińsk International 2. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mińsk International 2 na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mińsk International 2 oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mińsk International 2. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mińsk International 2. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mińsk International 2, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mińsk International 2. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mińsk International 2, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mińsk International 2.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mińsk International 2.

Lotniska w pobliżu Mińska International 2:

 Jakie linie lotnicze latają do Mińska International 2

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mińsk International 2

Adres:
220054 Minsk,
BELARUS

Tel:+375 (0)17 2791436

Witryna:

Właściciel:
National Airport Minsk

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:28° 1' 50'' E
Szerokość geograficzna:53° 52' 56'' N
Kod IATA:MSQ
Kod ICAO:UMMS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.