Mapa

 Lotnisko Mauritius

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mauritius albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mauritius. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mauritius na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mauritius oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mauritius. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mauritius. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mauritius, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mauritius. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mauritius, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mauritius.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mauritius.

Lotniska w pobliżu Mauritius:

 Jakie linie lotnicze latają do Mauritius

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mauritius

Adres:
Department of Civil Aviation,
SSR International Airport,
Plaine-Magnien,
MAURITIUS

Tel:+230 (0)603 6000

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:57° 40' 35'' E
Szerokość geograficzna:20° 25' 39'' S
Kod IATA:MRU
Kod ICAO:FIMP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.