Mapa

 Lotnisko Magnitogorsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Magnitogorsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Magnitogorsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Magnitogorsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Magnitogorsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Magnitogorsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Magnitogorsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Magnitogorsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Magnitogorsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Magnitogorsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Magnitogorsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Magnitogorsk.

Lotniska w pobliżu Magnitogorsk:

 Jakie linie lotnicze latają do Magnitogorsk

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Magnitogorsk

Adres:
Airport Magnitogorsk ,
Chelyabinska obl.,
455033 RUSSIA

Tel:+7 (0)351 9299425, 9299451
Faks:+7 (0)351 9299248

Witryna:

Właściciel:
FSUE "Magnitogorsk Air Enterprise"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:58° 45' 20'' E
Szerokość geograficzna:53° 23' 35'' N
Kod IATA:MQF
Kod ICAO:USCM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.