Mapa

 Lotnisko Manila Ninoy Aquino

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Manila Ninoy Aquino albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Manila Ninoy Aquino. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Manila Ninoy Aquino na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Manila Ninoy Aquino oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Manila Ninoy Aquino. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Manila Ninoy Aquino. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Manila Ninoy Aquino, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Manila Ninoy Aquino. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Manila Ninoy Aquino, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Manila Ninoy Aquino.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Manila Ninoy Aquino.

Lotniska w pobliżu Manila Ninoy Aquino:

 Jakie linie lotnicze latają do Manila Ninoy Aquino

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Manila Ninoy Aquino

Adres:
MIAA Administration Building,
NAIA Complex,
Pasay City,
Manila 1300,
PHILIPPINES

Tel:632 877 1109

Witryna:

Właściciel:
Manila International Airport Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:121° 1' 5'' E
Szerokość geograficzna:14° 30' 36'' N
Kod IATA:MNL
Kod ICAO:RPLL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.