Mapa

 Lotnisko Matsumoto

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Matsumoto albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Matsumoto. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Matsumoto na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Matsumoto oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Matsumoto. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Matsumoto. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Matsumoto, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Matsumoto. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Matsumoto, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Matsumoto.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Matsumoto.

Lotniska w pobliżu Matsumoto:

 Jakie linie lotnicze latają do Matsumoto

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Matsumoto

Adres:
8909 Kuukou-higashi,
Matsumoto City 390-1132,
JAPAN

Tel:+81 (0)26 358

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:137° 55' 22'' E
Szerokość geograficzna:36° 10' 0'' N
Kod IATA:MMJ
Kod ICAO:RJAF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.