Mapa

 Lotnisko Miluza

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Miluza albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Miluza. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Miluza na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Miluza oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Miluza. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Miluza. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Miluza, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Miluza. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Miluza, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Miluza.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Miluza.

Lotniska w pobliżu Miluzy:

 Jakie linie lotnicze latają do Miluzy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Miluza

Adres:
Aéroport de Bâle-Mulhouse,
BP 60120,
F-68304 Saint-Louis Cedex,
FRANCE

Tel:+33 (0)3 89903111
Faks:+33 (0)3 89902657

Witryna:

Właściciel:
Etablissement Public Franco-Suisse

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 31' 47'' E
Szerokość geograficzna:47° 35' 22'' N
Kod IATA:MLH
Kod ICAO:LFSB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.