Mapa

 Lotnisko Malta Luqa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Malta Luqa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Malta Luqa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Malta Luqa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Malta Luqa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Malta Luqa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Malta Luqa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Malta Luqa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Malta Luqa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Malta Luqa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Malta Luqa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Malta Luqa.

Lotniska w pobliżu Malty Luqa:

 Jakie linie lotnicze latają do Malty Luqa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Malta Luqa

Adres:
Luqa,
LQA 05,
MALTA

Tel:+356 (0)2124 9600
Faks:+356 (0)2124 9563

Witryna:

Właściciel:
Malta International Airport plc

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 28' 39'' E
Szerokość geograficzna:35° 51' 26'' N
Kod IATA:MLA
Kod ICAO:LMML

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.