Mapa

 Lotnisko Mirny

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mirny albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mirny. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mirny na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mirny oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mirny. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mirny. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mirny, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mirny. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mirny, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mirny.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mirny.

Lotniska w pobliżu Mirny:

 Jakie linie lotnicze latają do Mirny

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mirny

Adres:
Airport Mirny,
Republic of Sakha (Yakutia),
678170,
Russia

Tel:+7 (0)411 3632390, 3632030
Faks:+7 (0)411 3632199, 3645487

Właściciel:
Alrosa Company Lty., Mirny Air Enterprise

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:114° 2' 0'' E
Szerokość geograficzna:62° 31' 59'' N
Kod IATA:MJZ
Kod ICAO:UERR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.