Mapa

 Lotnisko Mosjoen Kjaerstad

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mosjoen Kjaerstad albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mosjoen Kjaerstad. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mosjoen Kjaerstad na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mosjoen Kjaerstad oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mosjoen Kjaerstad. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mosjoen Kjaerstad. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mosjoen Kjaerstad, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mosjoen Kjaerstad. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mosjoen Kjaerstad, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mosjoen Kjaerstad.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mosjoen Kjaerstad.

Lotniska w pobliżu Mosjoen Kjaerstad:

 Jakie linie lotnicze latają do Mosjoen Kjaerstad

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mosjoen Kjaerstad

Adres:
Avinor,
Mosjøen Airport,
Kjærstad,
8658 Mosjøen,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 033330
Faks:+47 (0)67 033331

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:13° 12' 53'' E
Szerokość geograficzna:65° 47' 2'' N
Kod IATA:MJF
Kod ICAO:ENMS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.