Mapa

 Lotnisko Monastir

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Monastir albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Monastir. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Monastir na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Monastir oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Monastir. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Monastir. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Monastir, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Monastir. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Monastir, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Monastir.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Monastir.

Lotniska w pobliżu Monastir:

 Jakie linie lotnicze latają do Monastir

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Monastir

Adres:
Monastir Habib Bourguiba International Airport - 50 65 Monastir,
TUNISIA

Tel:+216 (0)73 520000
Faks:+216 (0)73 520318

Właściciel:
Tunisian Civil Aviation & Airports Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:10° 45' 10'' E
Szerokość geograficzna:35° 45' 24'' N
Kod IATA:MIR
Kod ICAO:DTMB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.