Mapa

 Lotnisko Maarianhamina

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Maarianhamina albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Maarianhamina. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Maarianhamina na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Maarianhamina oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Maarianhamina. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Maarianhamina. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Maarianhamina, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Maarianhamina. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Maarianhamina, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Maarianhamina.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Maarianhamina.

Lotniska w pobliżu Maarianhaminy:

 Jakie linie lotnicze latają do Maarianhaminy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Maarianhamina

Adres:
Flygfältsvägen 67,
FIN-22120 Mariehamn,
Åland Islands,
FINLAND

Tel:+358 (0)18 634411
Faks:+358 (0)18 634499

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:19° 53' 48'' E
Szerokość geograficzna:60° 7' 23'' N
Kod IATA:MHQ
Kod ICAO:EFMA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.