Mapa

 Lotnisko Morgantown

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Morgantown albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Morgantown. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Morgantown na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Morgantown oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Morgantown. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Morgantown. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Morgantown, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Morgantown. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Morgantown, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Morgantown.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Morgantown.

Lotniska w pobliżu Morgantown:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Morgantown

Adres:
100 Hart Field,
Morgantown,
WV 26505,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)304 2917461

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:79° 54' 56'' W
Szerokość geograficzna:39° 38' 34'' N
Kod IATA:MGW
Kod ICAO:KMGW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.