Mapa

 Lotnisko Mendoza

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mendoza albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mendoza. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mendoza na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mendoza oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mendoza. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mendoza. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mendoza, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mendoza. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mendoza, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mendoza.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mendoza.

Lotniska w pobliżu Mendoza:

 Jakie linie lotnicze latają do Mendoza

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mendoza

Adres:
Avda Fuerza Aerea Argentine S/nCC 199,
KM 12.5,
5539 Mendoza,
Las Heras,
ARGENTINAFederici

Tel:+54 (0)261 448

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:68° 47' 4'' W
Szerokość geograficzna:32° 49' 54'' S
Kod IATA:MDZ
Kod ICAO:KMDZ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.