Mapa

 Lotnisko Mar Del Plata

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mar Del Plata albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mar Del Plata. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mar Del Plata na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mar Del Plata oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mar Del Plata. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mar Del Plata. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mar Del Plata, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mar Del Plata. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mar Del Plata, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mar Del Plata.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mar Del Plata.

Lotniska w pobliżu Mar Del Plata:

 Jakie linie lotnicze latają do Mar Del Plata

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mar Del Plata

Adres:
Ruta Nacional no 2,
km 398.5,
7600 Mar del Plata,
ARGENTINA

Tel:+54 (0)223 4785811

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:57° 34' 19'' W
Szerokość geograficzna:37° 56' 4'' S
Kod IATA:MDQ
Kod ICAO:SAZM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.