Mapa

 Lotnisko Maskat

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Maskat albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Maskat. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Maskat na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Maskat oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Maskat. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Maskat. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Maskat, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Maskat. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Maskat, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Maskat.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Maskat.

Lotniska w pobliżu Maskatu:

 Jakie linie lotnicze latają do Maskatu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Maskat

Adres:
PO Box 1,
Seeb Airport,
Muscat CPO 111,
OMAN

Tel:+968 (0)519210
Faks:+968 (0)510122

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:58° 16' 45'' E
Szerokość geograficzna:23° 35' 30'' N
Kod IATA:MCT
Kod ICAO:OOMS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.