Mapa

 Lotnisko Maribor

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Maribor albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Maribor. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Maribor na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Maribor oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Maribor. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Maribor. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Maribor, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Maribor. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Maribor, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Maribor.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Maribor.

Lotniska w pobliżu Mariboru:

 Jakie linie lotnicze latają do Mariboru

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Maribor

Adres:
Letaliska Cesta 10,
62312 Orehova Vas-Slivnica,
SLOVENIA

Tel:+386 (0)62 691541

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 41' 9'' E
Szerokość geograficzna:46° 28' 44'' N
Kod IATA:MBX
Kod ICAO:LJMB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.