Mapa

 Lotnisko Mombasa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mombasa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mombasa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mombasa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mombasa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mombasa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mombasa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mombasa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mombasa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mombasa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mombasa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mombasa.

Lotniska w pobliżu Mombasa:

 Jakie linie lotnicze latają do Mombasa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mombasa

Adres:
PO Box 93904,
Mombasa,
KENYA

Tel:+254 (0)41 433211

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:39° 35' 35'' E
Szerokość geograficzna:4° 1' 53'' S
Kod IATA:MBA
Kod ICAO:HKMO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.