Mapa

 Lotnisko Longyearbyen

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Longyearbyen albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Longyearbyen. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Longyearbyen na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Longyearbyen oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Longyearbyen. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Longyearbyen. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Longyearbyen, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Longyearbyen. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Longyearbyen, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Longyearbyen.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Longyearbyen.

Lotniska w pobliżu Longyearbyen:

 Jakie linie lotnicze latają do Longyearbyen

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Longyearbyen

Adres:
Avinor,
Svalbard Airport,
Longyear,
N-9170 Longyearbyen,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 035400
Faks:+47 (0)67 035401

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 27' 56'' E
Szerokość geograficzna:78° 14' 45'' N
Kod IATA:LYR
Kod ICAO:ENSB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.