Mapa

 Lotnisko Luksor

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Luksor albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Luksor. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Luksor na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Luksor oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Luksor. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Luksor. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Luksor, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Luksor. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Luksor, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Luksor.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Luksor.

Lotniska w pobliżu Luksoru:

 Jakie linie lotnicze latają do Luksoru

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Luksor

Adres:
Luxor,
EGYPT

Tel:+20 (0)95 2374655
Faks:+20 (0)95 2320825

Witryna:

Właściciel:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:32° 42' 27'' E
Szerokość geograficzna:25° 40' 23'' N
Kod IATA:LXR
Kod ICAO:HELX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.