Mapa

 Lotnisko Lhasa Gonggar

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lhasa Gonggar albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lhasa Gonggar. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lhasa Gonggar na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lhasa Gonggar oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lhasa Gonggar. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lhasa Gonggar. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lhasa Gonggar, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lhasa Gonggar. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lhasa Gonggar, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lhasa Gonggar.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lhasa Gonggar.

Lotniska w pobliżu Lhasa Gonggar:

 Jakie linie lotnicze latają do Lhasa Gonggar

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lhasa Gonggar

Adres:
Gonggar County,
Lhasa 850050,
Tibet,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)891 6246011

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:90° 54' 42'' E
Szerokość geograficzna:29° 17' 52'' N
Kod IATA:LXA
Kod ICAO:ZULS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.