Mapa

 Lotnisko Banggai (Luwuk)

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Banggai (Luwuk) albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Banggai (Luwuk). Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Banggai (Luwuk) na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Banggai (Luwuk) oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Banggai (Luwuk). Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Banggai (Luwuk). Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Banggai (Luwuk), ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Banggai (Luwuk). Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Banggai (Luwuk), Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Banggai (Luwuk).

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Banggai (Luwuk).

Lotniska w pobliżu Banggai (Luwuk):

 Jakie linie lotnicze latają do Banggai (Luwuk)

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Banggai (Luwuk)
Tel:+62 (461) 21524
Faks:+62 (461) 325156

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:122° 46' 59'' E
Szerokość geograficzna:0° 55' 59'' S
Kod IATA:LUW
Kod ICAO:WAMW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.