Mapa

 Lotnisko Lusaka

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lusaka albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lusaka. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lusaka na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lusaka oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lusaka. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lusaka. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lusaka, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lusaka. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lusaka, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lusaka.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lusaka.

Lotniska w pobliżu Lusaka:

 Jakie linie lotnicze latają do Lusaka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lusaka

Adres:
National Airports Corporation Ltd,
PO Box 30175,
10101 Lusaka International Airport,
ZAMBIA

Tel:+260 (0)1 271044

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:28° 26' 59'' E
Szerokość geograficzna:15° 19' 45'' S
Kod IATA:LUN
Kod ICAO:FLLS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.